Головна

Весільний Київ - найчарівніші місця для фото- та відеозйомки молодят!


Переглянути Весільний Київ на карті більшого розміру

Пам'ятний знак засновникам КиєваПам'ятний знак засновникам Києва є традиційним місцем фотографування молодят. Розташований на набережній Дніпра у Наводницькому Парку.
Михайлівська площаМихайлівська площа - дуже гарне місце для проведення невеликої весільної фотосесії. З визначних пам'яток: пам'ятник княгині Ользі та Михайлівський собор, панорама на Софію Київську.


Андріївський узвізАндріївський узвіз - класичне місце для весільної фотозйомки. Але знімати тут куди цікавіше ніж на Михайлівській площі, оскільки більше шансів отримати цікаві та неординарні кадри. Бруківка і старовинна архітектура, Андріївська церква та пам'ятник Проні Прокоповні та Голофвастову - це саме те, що потрібно для створення на фотографії неповторної атмосфери старого Києва.
Пейзажна алеяПейзажна алея відвіку була улюбленим місцем відпочинку городян. Досить вийти з галасливою Великої Житомирської і повернути у бік урочищ Гончарі, Кожум’яки і Дегтяри – і відкриється мальовничий вид на ці урочища, Поділ, Андріївську церкву.


Маріїнський паркМаріїнський і Хрещатий парки, плавно перетікають один в інший і відкривають чудові панорами на лівий берег Дніпра. Вважаються самими романтичними парками Києва. У них можна знайти:


Київський театр ляльокКиївський театр ляльок - будівля у вигляді чарвного замку, розташована неподалік від Музею води.
Музей води"Музей води" (Водно-інформаційний центр) розташований в мальовничому місці, на одному з пагорбів у центральній частині міста Києва.Споруди Центру, а це водонапірні башти та резервуари, побудовані більш 130 років тому, є фрагментом природно-культурного комплексу, відомого наразі як парк "Хрещатий".Головною прикрасою парку залишаються відомі всім мальовничі краєвиди, що відкриваються з великої кількості оглядових майданчиків та "Мосту закоханих", а також реконструйовані старовинні водонапірні башти та резервуар.


Міст закоханих"Міст закоханих" - саме пізнавальне місце в Маріїнському парку. Раніше закохані вимовляли на мосту визнання, тепер скріплюють їх повішеними на огорожу замками. Служителі парку періодично зрізають їх автогеном. Пропадає чи любов одночасно з руйнуванням замку, невідомо.
Національний ботанічний садНаціональний ботанічний сад ім.М.М.Гришка НАН України - це одне з улюблених місць відпочинку киян та гостей Києва. А колекції бузку і магнолій вже давно стали не тільки його візитною карткою, але й усього міста.


Музей національної архітектури й побуту Музей національної архітектури й побуту "Пирогово" - це можливість пройтися по всім найцікавішим куточкам України за один екскурсійний день, побачити буквально зсередини життя українського народу в 17-20 століттях, познайомитися із предметами побуту звичайного будинку українця. Музей являє собою open aіr експозицію етнографічних районів країни, тобто вся територія музею розташувалася не в павільйонах і інших будівлях, а під відкритим небом, що робить музей дуже привабливим для туристів із всіх куточків миру.

Поділитися

Вхід