Головна | Блоґи | блоґ admin

Весілля восени!

Свадьба осенью Весілля восени
Осінь неперевершено підходить для святкування весілля. Так вважали наші предки, які починали грати весілля після того, як усі польові роботи були закінчені, врожай зібрано, а погода ще стоїть тепла і радує буйством фарб. Судіть самі - велика кількість овочів і фруктів урізноманітнить весільний стіл. На відміну від зимового або весняного сезону, купити все це можливо за невисокою ціною. Після дикого літнього ажіотажу можна вибрати місце для свята в кращому ресторані, замовити найкрасивіші автомобілі і звернутися до кращих фотографів, які зроблять незабутні знімки молодят на тлі яскравих фарб осінньої природи.

Існують численні весільні сценарії, але складаючи свій власний сценарій весілля, доречним буде обіграти осінню тематику. Тоді урочиста і важлива подія запам'ятається не тільки в цілому, проте в безлічі деталей. Не потрібно боятися використовувати те, що дано самою природою. Бенкетний зал можна прикрасити різнокольоровим осіннім листям або спорудити з гілок, листя і квітів символічну арку, через яку молодята будуть проходити до весільного столу.

Традиційні кольори осені - золотий, жовтогарячий, багряний, бордовий, шоколадний, червоний - яскраві, теплі й насичені. Їх можна використовувати в бутоньєрці нареченого і букеті нареченої. Доречним стане декорування окремих деталей осінніми фруктами. Осінні квіти - це айстри, жоржини, гладіолуси, хризантеми. Пам'ятайте, однак, що в Європі хризантеми традиційно приносять на кладовищі і в жодному разі не дарують на весілля.

Погода може піднести неприємні сюрпризи. Щоб дощ або сніг листопадовий не застали зненацька, запасіться яскравими різнобарвними парасольками, які захистять від негоди і піднімуть настрій. До речі, раптовий дощ посеред весілля вважається гарною прикметою і обіцяє молодій сім'ї багатство. А якщо в день весілля вдарить мороз, то у подружжя першим народиться хлопчик, який буде здоровим і міцним.

Весльний Портал бажає Вам приємних свят!

Поділитися

Вхід