Організація заходів | Тамада, ведучі

вінчання

Сучасні весільні звичаї.

Повний сценарій весілля

Сучасні весільні звичаї Часто трапляється, що наречені та батьки в передвесільних клопотах геть-чисто забувають розпитати в бувалих як правильно організувати урочисту частину весільної забави. Особливо часто це трапляється, коли батьки видають заміж чи женять першого сина чи дочку. В цьому пораднику ми намагатимемось допомогти вам розібратися із весільними звичаями та традиціями і дати найголовніші, на наш погляд поради, перевірені досвідом.

Кожна наречена мріє, щоб на весіллі була хороша погода. Щоб задобрити небесну канцелярію, здавна радять шанобливо ставитися до домашніх улюбленців, особливо котів. На Радехівщині є навіть звичай, що в передвесільний тиждень молода кланяється всім котам, яких тільки зустріне. Але навіть, якщо ви не переносите на дух котів, у вас є ще один шанс: в ніч перед весіллям поставте своє весільне взуття на підвіконня носками на двір. Кажуть, допомагає.


Вінчання - Календар вінчань на 2011 рік

вінчальний календар 2011, вінчальний календар на 2011 рік
Вінчання — церковний шлюб, одне з таїнств — союз чоловіка та жінки, освячений церквою, де, як вважається, Господь своєю присутністю з'єднує душі в єдине ціле. В таїнстві вінчання Господь подає свою благодатну допомогу, щоб подружжя мало змогу бороти всі негаразди, які трапляються у спільному житті. Церквою шлюб сприймається як таїнство, причому таїнством є не стільки вінчання, скільки сам шлюб як союз чоловіка і жінки, освячений церквою.

Обряд вінчання

Вінчатись у церкві можна лише один раз. До вінчання у церкві допускаються лише люди охрещені. В українських селах священик попереджає прихожан про вінчання подружньої пари за два місяці до цієї дати. Якщо хтось з односельчан знає про якісь перешкоди, він повинен попередити священика. Як і до кожного церковного таїнства, найкращою підготовкою до таїнства вінчання є піст та молитва.

Під час звершення таїнства вінчання наречені тримають у руках запалені свічки. Світло — це знак радості, тому запалені свічки символізують радість зустрічі двох закоханих людей. Одночасно — це символ їх чистоти і непорочності.


відеозйомка і фотозйомка весілля, вінчання, урочистостей

ролс Antonina studio (виконання визначає враження) Молодий колектив амбітних, креативних людей об'єднаних однією метою. Мета нашої команди: якісний фото-відео, розважальний контент преміум класу, що відповідає всім останнім тенденціям в області кіно-фото і event світової індустрії. Основним видом діяльності є:
• фото-, відеозйомка
• лімузини
• організація розиграшів
• оригінальні визнання в любові (пропозиція руки і серця)


Професійна відео- і фотозйомка весілля, вінчання, урочистостей

Попередня фотосесія, репортажі, портрети, портфоліо. Дизайн, комп’ютерна обробка, монтаж будь-якої складності, спецефекти, колажі, друк, ін.
E-mail: skvi@ukr.net
Тел.: 098 4366841, 063 4583646


Вхід