Організація заходів | Тамада, ведучі | Київ

Ведущие

Тамада україномовний, професійний ведучий для Вашого весілля у Києві

Тамада україномовний, професійний ведучий для Вашого весілля у Києві

Життя наше прекрасне. Ми всі - гарні та добрі люди. Але час так невпинно летить, що інколи не встигаємо помітити того, що нам уже не 20 років, що за вікном уже не Новий рік, а пасхальні свята, що у нас уже не хрестини нашого малюка, а його весілля...

Так, багато подій хотілося запам'ятати на все життя, зупинити мить і насолоджуватися тим, що ти живеш, радієш цьому життю, своїм рідним, друзям, знайомим. Дуже хочеться відзначити ці моменти по-особливому, яскраво, цікаво, весело, оригінально.

Саме тоді і знадобиться допомога людини, яка вміє організувати, підготувати та провести ваше свято.

Я завжди думав, а для чого той тамада чи ведучий? Адже є друзі та знайомі, які можуть це зробити самі.

А коли мене всі, як хорошого приятеля, просили повеселити компанію, бути неофіційним ведучим вечірки чи свята, я зрозумів що це не дуже справедливо. Адже мені також, як гостю, хочеться відпочити. Ось тут і знадобиться послуга людини, яка професійно цим займається, і це, власне, її робота!

Мій досвід в роботі ведучого та тамади понад 15 років. І головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робити те, що подобається!

Весілля, дні народження, ювілеї, корпоративні зустрічі, професійні та дитячі свята, тематичні вечірки, випускні вечори - усе це було в моїй практиці.

Свято підготую таке, як Ви забажаєте. Та ще пораджу як зробити його кращим, знаючи це з власного досвіду.

Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.Залишається лише додати, я україномовний тамада і ведучий. Поважаю усі нації та мови, але мовою, якою думаю, проведу ваше свято краще.

Якщо Ви зацікавилися, то не вагайтеся і телефонуйте :

Сайт: www.ведучий.com


Музика, ведучі на весілля "Одна родина" . Музыка, ведущие на свадьбу.

Зробіть собі свято – запросіть троїстих музик «ОДНА РОДИНА».
Знання українських традицій, обрядів, колоритний зовнішній вигляд, володіння народними інструментами та професійний спів - все це створює неповторну атмосферу нашого спілкування з публікою і вигідно вирізняє серед інших. А ще до цього додайте народний гумор, ігри, забави, танці – і отримаєте незабуті враження та чудові спогади від свята, яке проведуть для Вас троїсті музики «Одна родина».
Троїсті музики «ОДНА РОДИНА» - музика та ведучі.
Весілля – це РОДИННЕ СВЯТО.


Театр пародий Дмитрия Черникова

Театр пародий Дмитрия Черникова

Театр пародий Димы Черникова, живой вокал, конферанс, танцевальный балет, травести-шоу Dina Love (участник многочисленных тв-шоу и программ).
Обазы:
- Ирина Билык
- Таня Буланова
- Lady Gaga
- Кристина Орбакайте
- Ани Лорак
- Marilyn Monroe
- Юлия Савичева
- Натали
- Жанна Агузарова
- София Ротару
- Cher
- Глюкоза
- Диана Гурцкая
и многие другие!
Тел: (095)-366-65-28


Тамада Наталья Стадник организует супер праздник! Луганск и область.


Позвольте представиться - меня зовут Наталья Стадник. Я организатор и ведущая торжественных мероприятий творческой студии праздника «НИКА ПЛЮС».


Тамада и музыкант на Вашу свадьбу.


Мы разукрасим Ваше торжественное мероприятие яркими красками радужных эмоций! Профессиональный конферанс и насыщенная конкурсная программа, зажигательная дискотека и живой вокал, креативные индивидуальные элементы программы порадуют и удивят Вас и Ваших гостей. Наши профессиональные фотографы и видеографы сохранят память о важном событии в Вашей жизни. Предоставим услуги в подборе и написании сценариев для праздников любых форматов. Позвольте нам открыть свои маленькие секреты Вашего большого торжества! т. 0508031875 Николай


Свадьба, корпоратив, юбилей в Луганске.Студия «НИКА ПЛЮС».


Позвольте сделать Ваш праздник ярким, необычным и веселым! Именно такое мероприятие организует и проведет для Вас творческая студия праздника «НИКА ПЛЮС»!
Наше приемущество в том, что мы постоянно обновляем программу, ищем новые подходы в работе и стремимся максимально учесть пожелания каждого клиента.


Творческая студия праздника "Ника Плюс".

Вы хотите сделать свой праздник веселым, запоминающимся и непохожим на другие? Творческая студия праздника «НИКА ПЛЮС» организует и проведет Ваше торжественное мероприятие на самом высоком уровне!
Мы собрали команду профессиональных ведущих и музыкантов с многолетним опытом работы в сфере шоу-бизнеса.


Свадьба в Сумах от А до Я. Услуги по проведению вашего торжества.

Ведущий - тамада на свадьбу в Сумах.
Организация, проведение и другие услуги для вашего праздника. Более подробная информация на сайте.

Подари себе праздник!
Свадьба – это процесс единения двух любящих сердец в единое целое, где изысканность чувств воссоединяется с красотой мира, дополняя прекрасное и возвышенное яркими красками любви.
Профессиональный ведущий, опытный диджей, музыканты и артисты разных жанров подарят Вам незабываемую и тёплую атмосферу Вашего праздника!


Ведучий, тамада, конферансьє Олег Ющенко

Шановні друзі!
Пропонуємо Вам увазі проведення та музичний супровід урочистих подій.
Досвідчений ведучий-тамада Олег Ющенко вільно спілкується з гостями українською та російською мовами. Кожен захід планується індивідуально. У складеному разом з Вами сценарії свята буде враховано традиції друзів та родичів, а також корпоративні принципи компанії.


Тамада на свадьбу, юбилей, корпоратив в Киеве

тамада, ведучий, весілля, свадьба
Обаятельный тамада Сергей Меркулов подарит веселое шоу с новыми конкурсами на свадьбу,юбилей, корпоратив. Переодевание в красочные костюмы тамады и гостей, актерские сценки, различные амплуа ведущего, конферанс.

Музыка, свет, дым, караоке. Тамада, ведущий Сергей проведет свадьбу, юбилей, корпоратив, праздник любого формата.

Город: Киев.

Телефон: 044 360 90 07


Вхід