Організація заходів | Тамада, ведучі | Київ

конкурс

Тамада україномовний, професійний ведучий для Вашого весілля у Києві

Тамада україномовний, професійний ведучий для Вашого весілля у Києві

Життя наше прекрасне. Ми всі - гарні та добрі люди. Але час так невпинно летить, що інколи не встигаємо помітити того, що нам уже не 20 років, що за вікном уже не Новий рік, а пасхальні свята, що у нас уже не хрестини нашого малюка, а його весілля...

Так, багато подій хотілося запам'ятати на все життя, зупинити мить і насолоджуватися тим, що ти живеш, радієш цьому життю, своїм рідним, друзям, знайомим. Дуже хочеться відзначити ці моменти по-особливому, яскраво, цікаво, весело, оригінально.

Саме тоді і знадобиться допомога людини, яка вміє організувати, підготувати та провести ваше свято.

Я завжди думав, а для чого той тамада чи ведучий? Адже є друзі та знайомі, які можуть це зробити самі.

А коли мене всі, як хорошого приятеля, просили повеселити компанію, бути неофіційним ведучим вечірки чи свята, я зрозумів що це не дуже справедливо. Адже мені також, як гостю, хочеться відпочити. Ось тут і знадобиться послуга людини, яка професійно цим займається, і це, власне, її робота!

Мій досвід в роботі ведучого та тамади понад 15 років. І головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робити те, що подобається!

Весілля, дні народження, ювілеї, корпоративні зустрічі, професійні та дитячі свята, тематичні вечірки, випускні вечори - усе це було в моїй практиці.

Свято підготую таке, як Ви забажаєте. Та ще пораджу як зробити його кращим, знаючи це з власного досвіду.

Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.Залишається лише додати, я україномовний тамада і ведучий. Поважаю усі нації та мови, але мовою, якою думаю, проведу ваше свято краще.

Якщо Ви зацікавилися, то не вагайтеся і телефонуйте :

Сайт: www.ведучий.com


З 1 ЛЮТОГО 2015 - КОНКУРС ВЕСІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ

КОНКУРС ВЕСІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ

ТОВ «Міжнародний виставковий центр» у рамках ХV Міжнародної спеціалізованої виставки «Весілля& Випускний Бал - 2015» надає весільним фотографам - учасникам виставки унікальну можливість заявити про себе, продемонструвати майбутнім молодятам свій стиль і майстерність, отримати оцінку своєї роботи.

Основні завдання конкурсу:
- сприяти розвитку культури і традицій фотозйомки весілля
- створити єдине професійне співтовариство весільних фотографів
- сприяти зростанню майстерності та творчого рівня весільних фотографів
- ознайомити потенційних клієнтів з сучасним поглядом на весільну фотографію

Умови участі у конкурсі весільної фотографії http://www.iec-expo.com.ua/uk/vesillya-vipusknij-bal-2015/umovi-uchasti-u-konkursi-vesilnoji-fotografiji-2015.html

ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЧЕКАЮТЬ НАГОРОДИ, ПРИЗИ!


Названа лучшая "Невеста года в Украине-2011"


В отеле HYATT состоялся финал Всеукраинского конкурса “Невеста года в Украине 2011”, который в очередной раз представил публике непридуманные истории любви украинских невест. Авторитетное жюри, среди которого были звезды украинского шоу-бизнеса, популярные и успешные люди: Лилия Ребрик, Тимофей Нагорный, Айна Гассе, Олег Пинчук, Наталья Валевская, Ольга Богомолец, Владимир Вирчис и другие, оценивали выступления семи финалисток конкурса со всей Украины. Невесты свадебного сезона 2011 состязались в четырех номинациях за главный конкурсный приз «Романтическое путешествие в Париж». Великолепный антураж вечера, благодаря творчеству дизайнеров известной флористической компании Lora Shen, был обставлен во французском романтическом стиле: скамейки, фонари, букеты цветов, шляпки и даже миниатюрная «цветущая» Эйфелева башня. Столичный бомонд блистал в ярких вспышках фотокамер. Изящные пары сердец изо льда от компании «Ice Shock» подчеркивали, что этот праздник состоялся благодаря тому, что финалистки конкурса нашли свою пару в жизни. Также как и ведущие шоу актеры Юрий Сак и Наталья Рокитская, которые в прошлом году завоевала титул «Невесты года 2010 в Украине». Парижское настроение поддерживали на площадке настоящие мимы и цветочницы, дарившие гостям ярко-красные бутоньерки.


Ведучий, тамада, конферансьє Олег Ющенко

Шановні друзі!
Пропонуємо Вам увазі проведення та музичний супровід урочистих подій.
Досвідчений ведучий-тамада Олег Ющенко вільно спілкується з гостями українською та російською мовами. Кожен захід планується індивідуально. У складеному разом з Вами сценарії свята буде враховано традиції друзів та родичів, а також корпоративні принципи компанії.


Весільний Тамада і Діджей

Весільний Тамада
Весільний Тамада. Цікаве,веселе ведення вашого весілля. Віршовані привітання, авторські веселі конкурси,казочки, сценки та розіграші, насичена і легка на сприйняття програма створять атмосферу неповторного приємного весільного настрою і справжнього свята!
Також послуги весільного діджея з величезною фонотекою музики (від 80 років до сучасних хітів!) Можливий варіант Діджей + тамада 2 в одному.
Власна технічна база!!!( 3 квт звуку, бульбашки на перший танець, дим, освітлення, транспорт)


Вхід