Головна | Блоґи | блоґ admin

Гавайська вечірка

Гавайська вечірка

Ідея зробити тематичну корпоративну вечірку вже давно не нова. Але ідеї щодо її теми завжди будь з’являтися нові й нові.

Вечірка у гавайському стилі була для мене новою в роботі цього літа, але настільки вдалою, що стала популярною серед замовників.

Отже, після ідеї щодо теми свята разом із замовником ми виготовили запрошення: яскраві, тематичні, лаконічні. Повідомили в якому одязі люди мають прийти на вечірку. І вже в назначений день чекали гостей на кораблі, адже відпливали саме на Гаваї ). Оформлення кораблика було витриманим у стилі: пальми, кокоси, леї, папуги… Кожному гостю при зустрічі одягли на шию яскраві леї та вітали вигуком «Алоха!». Свято складалося з трьох частин: відплиття на кораблі до острову, перебування на острові та повернення в порт. Кожна із частин свята мала свою програму.

Музичний супровід і всі розваги, конкурси та ігри відповідали ідеї вечірки. Учасникам до вподоби були вікторина про Гаваї, конкурс гавайських частушок, змагання у приготуванні коктейлів. На острові розваги були активнішими. Чоловіки змагалися в одяганні мерзлих футболок, жінки виготовляли сорочки-гавайки, всі разом визначали найспритнішого представника племені та його вождя, грали в лімбо. Майстер-клас з вивчення гавайських танців викликав бурю позитивних емоцій.

Особливою була і постанова «Дама здавала в багаж», підготовлена на новий лад та спеціально до корпоративу. Кожен учасник отримав свою роль, текст та реквізит. У захваті були як актори так і глядачі. Звичайно, кращий актор отримав «Оскар».

Невелика кількість учасників дійства дала змогу кожному приділити увагу та задіяти всіх в тій чи іншій частині програми.

Головне, кораблик не перевернули та в гарному настрої повернулися в порт.

Фантазуйте, мрійте, вигадуйте – а я допоможу ваші ідеї втілити в життя!

Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка
Гавайська вечірка

Поділитися

Вхід